Nya webben på plats!!

Välkomna till klubbens nya ansikte på internet.

Det är så här vi numera presenterar oss i den digitala världen. Prova gärna att klicka runt på de olika menyerna och lär känna vårt nya hem på nätet. Förhoppningsvis hittar du snabbt det du letar efter. Menyn i vänsterkant anpassar sig efter var på webbplatsen du befinner dig, så där ser du direkt var du är och vad som finns i närheten.

En av nyheterna är att vi nu placerat ut kontaktpersoner och besiktningsmän på en karta så att det ska vara lättare att hitta personer i sin närhet. Klicka på önskat län så visas de kontaktpersoner och besiktningsmän som bor i det länet.

Som inloggad medlem kan du skriva en kommentar under detta inlägg. Vi i webbredaktionen blir glada för alla synpunkter, både sådant som är bra och sådant som kan vara bättre. Det går självklart lika bra att skriva ett e-postmeddelande till webred@jaguarklubben.se 
Hjälp oss gärna att forma denna webbplats så den blir lika trevlig att besöka som våra bilar är att färdas i smiley